گروه تخصصی تابلو نامور، سازنده انواع تابلو های تبلیغاتی: تابلو برجسته ، کامپوزیت ،استیل ، چلنیوم ، پلکسی ، لایت باکس ، فلکسی

  • 57996 021 سفارشات

      

    02144860911 شماره کارخانه

line
line

خانه - مقالات - تابلو مغازه موبایل فروشی و هر آنچه باید بدانید

تابلو مغازه موبایل فروشی و هر آنچه باید بدانید

 

تابلو مغازه موبایل فروشی از شناخته شده ترین تابلوها برای عامه مردم است. به خصوص در مراکز تجاری که برای فروش گوشی موبایل ساخته شده اند، شاهد تعداد بسیار زیادی تابلو مغازه با عنوان موبایل فروشی هستیم. از طرفی گوشی همراه امروزه به یکی از ضروری ترین ابزارهای زندگی تبدیل شده و تقریباً زندگی انسان ها بدون موبایل غیر ممکن شده است.

پس طبیعی است که مغازه هایی که در خصوص فروش این محصول فعالیت می کنند، بازارکار خوبی داشته و همواره مشتری های ثابتشان را داشته باشند. با توجه به اهمیت وجود فروشگاه های موبایل فروشی، ساختار تابلو مغازه آنها نیز اهمیت پیدا می کند. از طرفی فروشگاه های بخش موبایل، تنوع گسترده ای از نظر فروش محصولات دارند.

 

انواع مغازه های موبایل فروشی

مغازه هایی که در بخش فروش گوشی همراه فعالیت می کنند، به دسته های متعددی تقسیم می شوند. اول اینکه برندهای گوشی موبایل در بازار متنوع بوده و برخی از مغازه ها تنها بر روی یک برند خاص متمرکز شده و فقط محصولات یک شرکت را به فروش می رسانند. از این رو به ازای هر برند موبایل، یک نوع مغازه وجود دارد.

تمامی موبایل ها محصولات جانبی گوناگون و متنوعی دارند. شما کاربر هر برند گوشی همراه که باشید، به مرور زمان به ابزارهای جدیدی نیاز پیدا می کنید. بنابراین دسته دیگر مغازه ها، شامل مغازه های فروش لوازم جانبی موبایل هستند. هر کدام از مغازه ها با توجه به محصولی که عرضه می کنند، به تابلو منحصر به فردی نیاز دارند.

 

                                    

بررسی تابلو سازی موبایل فروشی

در تابلوسازی، ساخت تابلو موبایل فروشی با استقبال خوبی روبرو است. از طرفی هر چند وقت یکبار، یک نوع برند موبایل، بیشتر از بقیه مورد توجه مردم قرار می گیرند. از این رو به یک باره حجم سفارشات تابلوسازی هم بیشتر می شود. به همین دلیل موضوع خلاقیت در طراحی تابلو در اینجا اهمیت پیدا می کند.

مطلب دیگر این است که تابلو مغازه های موبایل فروشی جز تابلوهایی هستند که معمولاً هر چند وقت یک بار تعویض می شوند. این کار دلایل مختلفی دارد. گاهی بنا به موضوع رقابتی، مغازه داران سفارش تابلوهای جذاب تری را دارند. برخی مواقع نیز، یک مغازه دار برند محصولی که ارائه می کند را تغییر داده و به همین دلیل به تابلویی با طراحی جدید نیاز پیدا می کند.

تابلو سازی های حرفه ای موبایل

با توجه به بررسی هایی که انجام شد، متوجه می شویم که انتخاب یک تابلو سازی حرفه ای برای مغازه های این حوزه، بسیار مهم است. یک شرکت تابلوسازی باید تجربه کافی در خصوص طراحی تابلو برندهای مختلف گوشی همراه را داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است نتیجه کار به هیچ عنوان مطلوب نباشد.

 

نکات مهم در طراحی تابلوهای موبایل فروشی

در ابتدا باید گفت که طراحی تابلو مغازه موبایل فروشی هم می تواند آسان به نظر بیاید و هم دشوار باشد. آسان از این نظر که تمامی شرکت های سازنده موبایل، نشان تجاری منحصر به خود را داشته و از فونت های مشخصی استفاده می کنند. از این رو کار طراحی تابلو سازی تا حدی راحت می شود، زیرا کمتر به طراحی لوگو می پردازند.

اما موضوع مهم، چیدمان عناصر تابلو فروشگاه و مغازه است. نشان تجاری، توضیحاتی که در تابلو نوشته می شوند و سایر اجزا باید به گونه ای باشد که بتواند توجه مشتری را به خود جلب کند. در این خصوص تمرکز اصلی بر روی لوگو محصولات است. این عنصر هرچه بزرگتر طراحی شود، بهتر است. زیرا مردم به سرعت متوجه می شوند، شما چه محصولاتی را عرضه می کنید.

 

                                      

تأثیر طراحی تابلو بر جذب مشتری

معمولاً اکثر افرادی که به مغازه موبایل فروشی می آیند، راجع به اینکه کدام گوشی را خریداری کنند، از قبل برنامه ریزی کرده و تصمیم خود را گرفته اند. بنابراین وقتی وارد یک مرکز فروش موبایل می شوند، چشم آن ها به دنبال تابلو مغازه ای است که لوگو برند مد نظرشان در آن دیده شود.

از این رو تابلو مغازه موبایل فروشی تأثیر بسیار زیادی در جذب مشتری دارد. هرچه از المان هایی که جذابیت ایجاد می کند، به طرز صحیحی استفاده کنید، به همان اندازه اثرگذاری تابلو هم بیشتر می شود.

 

نقش تابلوهای تبلیغاتی مغازه های فروش گوشی همراه

در کنار تابلو فروشگاه های موبایل فروشی و مغازه ها، یکی از تابلوهای مهم، تابلو تبلیغاتی برای این مشاغل است. درواقع باید گفت یکی از مغازه هایی که به شدت به تابلو تبلیغاتی نیاز دارد، موبایل فروشی ها و مغازه های فروشی لوازم جانبی هستند.

استفاده از تابلو تبلیغاتی به خصوص آن هایی که با موضوع جشنواره تخفیف ساخته می شود، به طور چشمگیری فروش محصولات را افزایش می دهد. به همین خاطر توصیه می کنیم هر چند وقت یک بار یک برنامه تخفیف گذاشته و با تابلوهای تبلیغاتی آن را به مردم معرفی کنید.

                                      

کدام تابلو برای موبایل فروشی مناسب است؟

تا به اینجا از اهمیت تابلو مغازه های گوشی همراه گفتیم. پس حتماً سوالی که برایتان پیش می آید این است که از کدام نوع تابلو باید برای بهتر شدن کار خود استفاده کنید؟ به طور کلی تابلویی مناسب است که جذابیت بصری بیشتری نسبت به سایر مدل ها داشته باشد.

در انتخاب تابلو در نظر داشته باشید، تابلویی را انتخاب کنید که ورق های متنوعی برای ساخت آن موجود باشد، قابلیت نورپردازی داشته و از شکل پذیری خوبی بهره مند باشد. به این ترتیب چند مدل تابلو برتر را معرفی کرده ایم.

 

 

 

بررسی نقش تابلو چلنیوم

از جمله بهترین و پرکاربردترین تابلوهای مغازه موبایل، تابلو های چلنیوم هستند. این تابلو در ابعاد گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. از تابلوهایی در ابعاد کوچک تا تابلوهایی برای فروشگاه های بزرگ موبایل فروشی، می توان از تابلو چلنیوم استفاده کرد.

قابلیت شکل پذیری و انعطاف پذیری بالای این مدل تابلو باعث شده تا مورد استقبال مغازه داران قرار گیرد. به این ترتیب آن ها می توانند هر لوگویی را بر روی تابلو خود داشته باشند. به علاوه که قابلیت نورپردازی تابلو چلنیوم مشتریان بیشتری را سمت این تابلو می کشاند.

در حال حاضر نیز می توانید از انواع تابلو چلنیوم برای این کار استفاده کنید. همچین برخی از ورق های چلنیوم به صورت پانچ شده دور کار قرار می گیرد، که هنگام نورپردازی جلب توجه بیشتری ایجاد می کند.

 

تابلو حروف برجسته در مغازه ها

از دیگر تابلوهایی که توصیه می کنیم در مغازه خود استفاده کنید، تابلو حروف برجسته است. اگر به دنبال یک تابلویی هستید که عناصر آن سه بعدی بوده و تک رنگ باشند، پیشنهاد ما به شما همین تابلو است. در تابلو چلنیوم رنگ ورق رویه با رنگ ورق چلنیوم معمولاً تفاوت دارد. اما در تابلو حروف برجسته شما این اجازه را دارید که از یک رنگ برای طراحی تابلو استفاده کنید.

تابلو حروف برجسته استیل و طلایی نیز جز زیباترین و جدید ترین مدل های این تابلو هستند که در حال حاضر بسیاری از برندهای معروف آن را استفاده می کنند. در واقع این امکان را به شما می دهد که یک تابلو مدرن و ساده و در عین جال جذاب داشته باشید. این تابلوها را نیز می توان نورپردازی کرد.

 

                                       

جاذبه تابلو لایت باکس

از قدرتمندترین تابلوهای صنعت موبایل فروشی، لایت باکس ها هستند. اخیراً نیز بسیاری از مغازه داران از لایت باکس برای تابلو سردر استفاده می کنند. نور همیشگی لایت باکس باعث می شود تا تابلو مغازه به طور پیوسته مردم به سمت این تابلو جذب شوند. در ساخت نشان تجاری مغازه یا برندی که محصولات آن را دارید، می توان از تابلو لایت باکس استفاده کرد.

لایت باکس ها انواع مختلفی دارند که با توجه به نیاز خود می توانید به سراغ آن ها بروید. در مغازه های موبایل فروشی، پیشنهاد می کنیم که از لایت باکس های دو طرفه در سردر مغازه استفاده کنید، چرا که جذابیت بسیار زیادی را ایجاد می کند.

لایت باکس های تبلیغاتی

همان طور که گفتیم تابلو تبلیغاتی برای این مشاغل بسیار ضروری است. بنابراین اگر تا به امروز به فکر استفاده از تابلو تبلیغاتی نیفتاده اید، بهتر است با انواع لایت باکس هایی که برای این کار استفاده می شوند، آشنا شوید. تابلوهای لایت باکس فریم لس، لایت باکس آلومینیومی و مهم تر از همه لایت باکس های ایستاده از جمله این تابلو ها هستند.

چه در داخل مغازه و چه خارج از محیط آن می توانید از این تابلوها برای تبلیغات بهره مند شوید. اگر مغازه شما در داخل یک پاساژ تجاری است، توصیه می کنیم برای اینکه در رقابت بر سر جذب مشتری موفق شوید، حتماً از این تابلو استفاده کنید.

 

تابلو ترموود و کامپوزیت

هر تابلو مغازه ای به یک زمینه نیاز دارد. تابلو کامپوزیت و تابلو ترموود نمونه های موفقی هستند و برای مغازه های فروش موبایل جز مناسب ترین تابلوها می باشند. بنابراین باید با توجه به طراحی که در نظر دارید، تابلو زمینه را انتخاب کنید.

اگر به دنبال یک تابلو اسپورت و مدرن هستید، تابلو کامپوزیت می تواند انتخاب مناسبی باشد اما اگر می خواهید فضای گرم تر و صمیمی تری را ایجاد کنید، تابلو ترموود برای این کار مناسب است. ساختار تابلو ترموود  و نقش و رنگ آن برای مشتری معمولاً خوشایند است. بنابراین یک انتخاب خوب برای مغازه شما خواهد بود. عناصر تابلو چلنیوم، تابلو حروف برجسته و تابلو لایت باکس را می توان بر روی انواع ترموود نصب کرد.

 

 

مقالات مشابه

لایت باکس پارچه چیست و  دارای چه ویژگی هایی می باشد

لایت باکس پارچه چیست و دارای چه ویژگی هایی می باشد

ادامه مطلب
لایت باکس پارچه ای چیست؟

لایت باکس پارچه ای چیست؟

ادامه مطلب
تبلیغات محیطی چه تاثیری در فروش و شناخت کالاها دارد؟

تبلیغات محیطی چه تاثیری در فروش و شناخت کالاها دارد؟

ادامه مطلب
تبلیغات محیطی چه تاثیری روی مخاطبان خود می گذارد ؟

تبلیغات محیطی چه تاثیری روی مخاطبان خود می گذارد ؟

ادامه مطلب