گروه تخصصی تابلو نامور، سازنده انواع تابلو های تبلیغاتی: تابلو برجسته ، کامپوزیت ،استیل ، چلنیوم ، پلکسی ، لایت باکس ، فلکسی

  • 57996 021 سفارشات

      

    02144860911 شماره کارخانه

line
line

خانه - مقالات - توضیحاتی در مورد ساخت حروف برجسته

توضیحاتی در مورد ساخت حروف برجسته

حروف برجسته: این تابلو قدمت زیادی دارد در قدیم حروف از جنس فلز ساخته می شد و روی پانل فلزی یا دیوار نصب می گردید . حروف فلزی ساده و بدون نور بودند با گذشت زمان حروف های نئون پلاستیک و در کل حروف نوردار راه خود را به بازار پیدا کردند ، این حروف ساختار فلزی از جنس ورق دارد و با رویه پلاستیک ، که نئون داخل حروف فلزی قرار می گرفت حروف را منور می ساخت . امروزه حروف از متریال های متنوعی ساخته می شود .   

 

حروف پلکسی یا پلاستیکی : امروزه با استفاده از تکنولوژی برش لیزر ، ورق پلاستیک را طبق طراحی کامپیوتر برش داده ، بعد لبه سازی های آن و ریزه کاری های حروف سازی به دست استادکاران حرفه ای هنرمند ساخته می شود و برای نوردار کردن حروف از اس ام دی های تعبیه شده در ساختار حروف بهره می گیرد تا زیبایی و نمایش بهتر حاصل آید . شما مشتریان عزیز می توانید برای سفارش حروف برجسته پلکسی با طراحان خلاق تابلو نامور در ارتباط بوده و آنچه در ذهن خود دارید با طراحی سه بعدی به شکل ها و فرم های مختلف شبیه سازی کرده و بعد سفارش دهید . لازم به ذکر است که با متریال پلکسی می توان حروف ها و سازه های تلفیقی را سفارش دهید. 

 

 

تابلو نامور مفتخر است با بیش از 20سال تجربه در ارتباطی نزدیک با مشتریان ، رضایت مندی آنها را فراهم بیاورد

مقالات مشابه

لایت باکس پارچه چیست و  دارای چه ویژگی هایی می باشد

لایت باکس پارچه چیست و دارای چه ویژگی هایی می باشد

ادامه مطلب
لایت باکس پارچه ای چیست؟

لایت باکس پارچه ای چیست؟

ادامه مطلب
تبلیغات محیطی چه تاثیری در فروش و شناخت کالاها دارد؟

تبلیغات محیطی چه تاثیری در فروش و شناخت کالاها دارد؟

ادامه مطلب
تبلیغات محیطی چه تاثیری روی مخاطبان خود می گذارد ؟

تبلیغات محیطی چه تاثیری روی مخاطبان خود می گذارد ؟

ادامه مطلب