گروه تخصصی تابلو نامور، سازنده انواع تابلو های تبلیغاتی: تابلو برجسته ، کامپوزیت ،استیل ، چلنیوم ، پلکسی ، لایت باکس ، فلکسی

  • 57996 021 سفارشات

      

    02144860911 شماره کارخانه

line
line

خانه - مقالات - توضیحاتی در مورد ساخت حروف چلنیوم

توضیحاتی در مورد ساخت حروف چلنیوم

 

چلنیوم : این نوع حروف با جنس رویه پلکسی است ، که با لیزر در فرم ها و رنگ های متنوع برش می خورد و لبه های آن نیز از جنس آلومینیوم آنادایز شده می باشد که دارای رنگ بندی مختلف است ، این نوع متریال اولین بار در کشور اسپانیا تولید می شد که البته امروزه در تولید این متریال کشور عزیزمان خود کفا می باشد . فرق حروف چلنیوم با حروف پلکسی در نور دهی لبه دور حروف می باشد  که حروف پلکسی از لبه دور نوردار است و در حروف چلنیوم از لبه دور نوری ندارد و هر یک زیبایی خاص خود را دارد . لازم به ذکر است حروف چلنیوم به دلیل سخت بودن لبه دور آن برای محیط های بیرونی و مرتفع قابل استفاده می باشد . حروف چلنیوم در بازار تبلیغات استقبال چشم گیری داشته است ، لذا صنعت گران و تولید کنندگان این متریال ، در انواع و مدل های مختلف طرح و تولید گوناگون داشته و به بازار توزیع کردند .                                                                                                                                                                                                                               

 

از انواع این متریال مدل های پانچی در ضخامت های مختلف است ، برای حروف کوچک از  لبه های کم عرض و برای حروف بزرگ از لبه های عریض استفاده می شود ، به طور مثال حروف بزرگ چلنیوم را با  چلنیوم ۱۱ سانتی متر و ضخامت ۰/۵ می سازند بعد از ساخت حروف از جنس پلکسی زیر سازی آن با متریال پی وی سی برای نوردار کردن نیز از اس ام دی بهره می گیرد .        

 

در مدل های لبه پانچی از کناره های حروف و لبه ها نوری درخشان می شود ، که با تغییر زاویه دید ، زاویه نور نیز تغییر کرده و زیبایی خاص خود را دارد . از مدل های جدیدتر می توان مدل کریستالی را نام برد به این شکل که قطعاتی از کریستال را روی سطح یا روی حروف نصب می کنند ، این همه ابتکار برای ایجاد جذابیت و زیبایی بخشیدن به کار می باشد ، خود نور نیز میتواند کاربری زیبایی شناختی داشته باشد مثلا استفاده از نورهای ار جی بی که یکی از این کاربری هاست .                                                                                                                                                                                    

 

شما مشتریان عزیز می توانید برای سفارش تابلو چلنیوم با طراحان خلاق تابلو نامور در ارتباط بوده و آنچه را در ذهن خود دارید با طراحی مورد نظر شبیه سازی و بعد سفارش دهید ، تابلو نامور مفتخر است با بیش از 20سال تجربه در ارتباط نزدیک با مشتریان عزیز رضایت مندی آنها را فراهم بیاورد.      

مقالات مشابه

لایت باکس پارچه چیست و  دارای چه ویژگی هایی می باشد

لایت باکس پارچه چیست و دارای چه ویژگی هایی می باشد

ادامه مطلب
لایت باکس پارچه ای چیست؟

لایت باکس پارچه ای چیست؟

ادامه مطلب
تبلیغات محیطی چه تاثیری در فروش و شناخت کالاها دارد؟

تبلیغات محیطی چه تاثیری در فروش و شناخت کالاها دارد؟

ادامه مطلب
تبلیغات محیطی چه تاثیری روی مخاطبان خود می گذارد ؟

تبلیغات محیطی چه تاثیری روی مخاطبان خود می گذارد ؟

ادامه مطلب