گروه تخصصی تابلو نامور، سازنده انواع تابلو های تبلیغاتی: تابلو برجسته ، کامپوزیت ،استیل ، چلنیوم ، پلکسی ، لایت باکس ، فلکسی

  • 57996 021 سفارشات

      

    02144860911 شماره کارخانه

line
line

خانه - مقالات - توضیحاتی در مورد ساخت حروف چلنیوم

توضیحاتی در مورد ساخت حروف چلنیوم

 

چلنیوم : این نوع حروف با جنس رویه پلکسی است ، که با لیزر در فرم ها و رنگ های متنوع برش می خورد و لبه های آن نیز از جنس آلومینیوم آنادایز شده می باشد که دارای رنگ بندی مختلف است ، این نوع متریال اولین بار در کشور اسپانیا تولید می شد که البته امروزه در تولید این متریال کشور عزیزمان خود کفا می باشد . فرق حروف چلنیوم با حروف پلکسی در نور دهی لبه دور حروف می باشد  که حروف پلکسی از لبه دور نوردار است و در حروف چلنیوم از لبه دور نوری ندارد و هر یک زیبایی خاص خود را دارد . لازم به ذکر است حروف چلنیوم به دلیل سخت بودن لبه دور آن برای محیط های بیرونی و مرتفع قابل استفاده می باشد . حروف چلنیوم در بازار تبلیغات استقبال چشم گیری داشته است ، لذا صنعت گران و تولید کنندگان این متریال ، در انواع و مدل های مختلف طرح و تولید گوناگون داشته و به بازار توزیع کردند .                                                                                                                                                                                                                               

 

از انواع این متریال مدل های پانچی در ضخامت های مختلف است ، برای حروف کوچک از  لبه های کم عرض و برای حروف بزرگ از لبه های عریض استفاده می شود ، به طور مثال حروف بزرگ چلنیوم را با  چلنیوم ۱۱ سانتی متر و ضخامت ۰/۵ می سازند بعد از ساخت حروف از جنس پلکسی زیر سازی آن با متریال پی وی سی برای نوردار کردن نیز از اس ام دی بهره می گیرد .        

 

در مدل های لبه پانچی از کناره های حروف و لبه ها نوری درخشان می شود ، که با تغییر زاویه دید ، زاویه نور نیز تغییر کرده و زیبایی خاص خود را دارد . از مدل های جدیدتر می توان مدل کریستالی را نام برد به این شکل که قطعاتی از کریستال را روی سطح یا روی حروف نصب می کنند ، این همه ابتکار برای ایجاد جذابیت و زیبایی بخشیدن به کار می باشد ، خود نور نیز میتواند کاربری زیبایی شناختی داشته باشد مثلا استفاده از نورهای ار جی بی که یکی از این کاربری هاست .                                                                                                                                                                                    

 

شما مشتریان عزیز می توانید برای سفارش تابلو چلنیوم با طراحان خلاق تابلو نامور در ارتباط بوده و آنچه را در ذهن خود دارید با طراحی مورد نظر شبیه سازی و بعد سفارش دهید ، تابلو نامور مفتخر است با بیش از 20سال تجربه در ارتباط نزدیک با مشتریان عزیز رضایت مندی آنها را فراهم بیاورد.      

مقالات مشابه

لایت باکس پارچه ای چیست؟

لایت باکس پارچه ای چیست؟

ادامه مطلب
تبلیغات محیطی چه تاثیری در فروش و شناخت کالاها دارد؟

تبلیغات محیطی چه تاثیری در فروش و شناخت کالاها دارد؟

ادامه مطلب
تبلیغات محیطی چه تاثیری روی مخاطبان خود می گذارد ؟

تبلیغات محیطی چه تاثیری روی مخاطبان خود می گذارد ؟

ادامه مطلب
توضیحاتی در مورد ساخت تابلو فلکسی

توضیحاتی در مورد ساخت تابلو فلکسی

ادامه مطلب