گروه تخصصی تابلو نامور، سازنده انواع تابلو های تبلیغاتی: تابلو برجسته ، کامپوزیت ،استیل ، چلنیوم ، پلکسی ، لایت باکس ، فلکسی

  • 57996 021 سفارشات

      

    02144860911 شماره کارخانه

line
line

خانه - مقالات - توضیحاتی در مورد ساخت حروف فلزی

توضیحاتی در مورد ساخت حروف فلزی

 

حروف فلزی ، استیل ، برنزاین نوع از حروف از سالهای گذشته تا کنون کاربری داشته و دارد ، این حروف سازی جدا شیوه ای هنری است چنان چه از تمام مراحل کار توسط دست استاد کاران انجام گرفته است ، البته با بهره گیری از ابزار و تجهیزات به روز مثل لیزر ، نقطه جوش و دیگر ادوات می شود خلاقیت و ابتکار عمل بهتری داشت . معمولا در این مدل رویه کار نوری ندارد اما متناسب با سلیقه کارفرما می شود با قرار دادن اس ام دی در پس زمینه کار یا حتی قسمت های دیگر تابلو نور پردازی و یا نور دهی نیز ایجاد کرد ، لازم به ذکر است که می شود با استفاده از ورقه های پلکسی ضخیم تر یا نازک تر عبور نور را کنترل کرده و جذابیت بیشتری به کار بخشید . لازم به ذکر است که با طراحی و خلاقیت ، حروف برجسته استیل را می توان ، تلفیقی با حروف پلکسی که به صورت پرسی یا وکیوم ساخته می شود را ارائه داد .

 

 

حروف پلکسی : با آمدن دستگاه های صنعتی در تابلو سازی توانمندی و تولید خلاقانه در این صنعت ارتقاء یافته ، به طور مثال با استفاده از دستگاه های پرس حرارتی پلکسی را می شود برجسته نمود . ابتدا پلکسی را در کوره گرم نموده سپس توسط قالب های ساخته شده از چوب و دستگاه پرس فرایند برجسته سازی انجام می گیرد لازم به ذکر است این عمل با دستگاه وکیوم نیز انجام می شود . بعد از پرس کاری و برش حروف با استفاده از متریال استیل ، لبه رینگی تلفیق می شود و جلوه زیبا و خاصی می گیرد .

 

مقالات مشابه

لایت باکس پارچه چیست و  دارای چه ویژگی هایی می باشد

لایت باکس پارچه چیست و دارای چه ویژگی هایی می باشد

ادامه مطلب
لایت باکس پارچه ای چیست؟

لایت باکس پارچه ای چیست؟

ادامه مطلب
تبلیغات محیطی چه تاثیری در فروش و شناخت کالاها دارد؟

تبلیغات محیطی چه تاثیری در فروش و شناخت کالاها دارد؟

ادامه مطلب
تبلیغات محیطی چه تاثیری روی مخاطبان خود می گذارد ؟

تبلیغات محیطی چه تاثیری روی مخاطبان خود می گذارد ؟

ادامه مطلب