گروه تخصصی تابلو نامور، سازنده انواع تابلو های تبلیغاتی: تابلو برجسته ، کامپوزیت ،استیل ، چلنیوم ، پلکسی ، لایت باکس ، فلکسی

  • 57996 021 سفارشات

      

    02144860911 شماره کارخانه

line
line

خانه - مقالات - تبلیغات محیطی چه تاثیری در فروش و شناخت کالاها دارد؟

تبلیغات محیطی چه تاثیری در فروش و شناخت کالاها دارد؟

 

یکی از موثرترین روش های معرفی کالا ها ، استفاده از تبلیغات محیطی و یا همان تبلیغات شهری است . در تعریف تبلیغات محیطی می توان گفت : هر گونه تلاشی که بتواند توجه مردم را در محیط خیابان و شهر به سمت خود جلب کند و در آن به معرفی کالا و ... بپردازد .

تبلیغات محیطی گویند . در همین راستا هر گونه بنر ، پوستر ، آگهی ، بیلبورد و ... در این بسته بندی قرار خواهد گرفت . البته محل قرار گیری این تبلیغات نیز می تواند در درجه تاثیرگذاری آن بسیار موثر باشد . برای مثال : نصب تبلیغات در مکان های شلوغ و پر رفت و آمد ، تاثیرگذاری بیشتری بر جای خواهد داشت .

در دنیای امروز که هر روزه شاهد تولد کالا و محصولی جدید در صنعت و جامعه هستیم به همان نسبت برای معرفی این محصولات نیازمند گروه تبلیغاتی حرفه ای خواهیم بود که جدا از تبلیغات کلیشه ای که در جامعه بسیار وجود دارد ، بتواند کالای مورد نظر را سریع ، هدفمند و با به یاد ماندن بسیار بالا ، برای عموم به نمایش بگذارد به طوری که آن محصول برای مردم ، به نامی آشنا تبدیل شود و اگر تبلیغات درست و حرفه ای انجام شود می تواند در معرفی کالای مورد نظر به مردم بسیار موفق عمل کند .

همان طور که بیان شد ، محل قرار گیری تبلیغات بسیار مهم است . مثلا در برخی از نقاط شهر روزانه تعداد بسار زیادی از مردم رفت و آمد می کنند . البته کرایه تابلوها در این مکان های پر رفت و آمد نیز به همان نسبت پر هزینه تر از سایر نقاط و مکان های خلوت خواهد بود . تبلیغاتی که در شهر انجام می شوند همواره با هدف انتقال پیام خاص به مخاطبان و تمام  مردم انجام می شوند و سعی دارند افکار مردم را با هدف خود ، هم راستا کنند .

در ابتدا تابلو تبلیغاتی در کسب و کار مهمترین عامل در جذب مشتری می باشد . اگر طراحی تابلو به صورت حرفه ای انجام شود مسلما به سرعت مشتریان زیادی را جذب خواهند کرد . هر روز تعداد زیادی از مردم از کنار مغازه ها و شرکت ها و ... عبور می کنند در این میان اگر تابلو های تبلیغاتی به صورت حرفه ای و اصولی طراحی شده باشد در ذهن مردم حک می شود .

برای جذب مشتری فقط استفاده از متریال مناسب و کافی نمی باشد . چرا که بسیاری از افراد جامعه ما هزینه های بسیار زیادی را برای ساخت تابلو های تبلیغاتی خود انجام دادند اما بازده دلخواه خود را نداشته اند یا اصلا بازدهی نداشته است ، برای اینکه یک تابلو تبلیغاتی مشتری را جذب کند باید به صورت حرفه ای طراحی گردد .

خوشبختانه در تابلو سازی نامور ، طراحان حرفه ای با آخرین تکنیک طراحی و با استفاده از نرم افزارهای پیشرفته و با توجه به نوع کسب و کار ، طراحی تابلو های تبلیغاتی را انجام می دهند .

 

مقالات مشابه

لایت باکس پارچه چیست و  دارای چه ویژگی هایی می باشد

لایت باکس پارچه چیست و دارای چه ویژگی هایی می باشد

ادامه مطلب
لایت باکس پارچه ای چیست؟

لایت باکس پارچه ای چیست؟

ادامه مطلب
تبلیغات محیطی چه تاثیری در فروش و شناخت کالاها دارد؟

تبلیغات محیطی چه تاثیری در فروش و شناخت کالاها دارد؟

ادامه مطلب
تبلیغات محیطی چه تاثیری روی مخاطبان خود می گذارد ؟

تبلیغات محیطی چه تاثیری روی مخاطبان خود می گذارد ؟

ادامه مطلب