گروه تخصصی تابلو نامور، سازنده انواع تابلو های تبلیغاتی: تابلو برجسته ، کامپوزیت ،استیل ، چلنیوم ، پلکسی ، لایت باکس ، فلکسی

  • 57996 021 سفارشات

      

    02144860911 شماره کارخانه

line
line

خانه - مقالات - برای تبلیغات در چه مواردی از ساخت تابلو فلکسی می توان استفاده کرد ؟

برای تبلیغات در چه مواردی از ساخت تابلو فلکسی می توان استفاده کرد ؟

ساخت تابلو و نصب در سر در مغازه یکی از شیوه های تبلیغاتی می باشد. با تبلیغات کسب و کار های مختلف به مردم معرفی می شوند. پس باید اصول تبلیغات را رعایت نمود. اولین کار برای تبلیغات و بازاریابی ساخت و نصب تابلو می باشد. همانطور که می دانید تابلو های تبلیغاتی انواع و اقسام مختلفی دارند. یکی از انواع تابلو های تبلیغاتی، تابلو فلکسی می باشد که در این مقاله سعی داریم تا آن را به طور کامل معرفی کنیم.

تابلو فلکسی چیست؟

یکی از انواع تابلو های تبلیغاتی ، تابلو فلکسی می باشد . استفاده از تابلو فلکسی بر سر درب مغازه ها بسیار مرسوم می باشد . فلکسی از کلمه Flexible به معنای انعطاف پذیر گرفته شده است. جنس تابلو های فلکسی از مواد انعطاف پذیر می باشد.

فلکسی فیس یا تابلو فلکسی در ظاهر شبیه به بنرهای تبلیغاتی می باشد. اما باید گفت تابلو فلکسی با بنر تفاوت های مختلفی دارد. یکی از تفاوت ها این است که، این نوع تابلو ها نور را از خود عبور می دهند در حالی که بنر های تبلیغاتی این قابلیت را ندارند و برای روشن کرد آنها باید نور را از روبه رو به بنر تاباند.

تابلو فلکس جنس نرم و قابل انعطافی دارد. روکش این نوع تابلو ها از جنس کوتینگ و ابریشم می باشد. به همین دلیل است که نور از آن عبور می کند. با اینکه جنس تابلو فلکس نرم است اما در برابر نور خورشید، رطوبت بالای هوا، گرد و خاک و باد مقاوم می باشد. تابلو فلکس جایگزین خوبی برای تابلو های پلاستیکی قدیمی است.

                                                             

از تابلو فلکسی برای تبلیغات مختلفی استفاده می شود . اغلب کسب و کار ها می توانند برای تبلیغات خود از تابلو فلکسی استفاده کنند . تابلو سازی نامور مفتخر است در سال های گذشته تعداد بالایی تابلو فلکسی را به مشتریان خود عرضه نموده است . از تابلو فلکسی برای ساخت موارد زیر می توان استفاده نمود:

  • ساخت تابلو های سر درب مغازه ها و فروشگاه های مختلف
  • ساخت تابلو برای شرکت ها
  • ساخت تابلو فلکسی برای تبلیغات مختلف
  • ساخت انواع بیلبورد

تابلو فلکسی در دو نوع چینی و کره ای عرضه می شود که جنس کره ای آن مقاوم تر است ، متقابلا قیمت آن نیز گران تر می باشد . در تابلو سازی نامور تنها از جنس کره ای استفاده می شود تا بدین طریق بتوان بهترین خدمات را به مشتری ارائه نمود.

تابلو فلکسی به صورت اسکلت فلزی ، سپری ، ریلی و مکعبی بنا به نظر مشتری ساخته می شود . و در آخر یک روکش و پوشش فلکس روی آن را می پوشاند . در ساخت تابلو فلکسی دو نوع روشنایی وجود دارد :

 Front Light: یعنی نور از جلو ؛ برای آنکه نو از خارج تابلو و از رو به رو به آن تابانده شود از پروژکتور استفاده می شود .

 Back Light: برای آنکه نور از پشت تابلو تابیده شود ، داخل آن باید لامپ مهتابی و فلورسنت و یا لامپ های SMD گذاشته شود . تا نور از پشت تابلو بتابد .

تابلو فلکسی به هر صورتی که ساخته شود نسبت به دیگر انواع تابلو های تبلیغاتی و سر درب ارزان تر و مقرون به صرفه تر است .

تابلو نامور مفتخر است که در عرصه ی ساخت تابلوهای تبلیغاتی از جمله تابلو فلکسی در ارتباطی نزدیک با مشتریان ، موجبات رضایتمندی آنها را فراهم می آورد .

 

مقالات مشابه

لایت باکس پارچه چیست و  دارای چه ویژگی هایی می باشد

لایت باکس پارچه چیست و دارای چه ویژگی هایی می باشد

ادامه مطلب
لایت باکس پارچه ای چیست؟

لایت باکس پارچه ای چیست؟

ادامه مطلب
تبلیغات محیطی چه تاثیری در فروش و شناخت کالاها دارد؟

تبلیغات محیطی چه تاثیری در فروش و شناخت کالاها دارد؟

ادامه مطلب
تبلیغات محیطی چه تاثیری روی مخاطبان خود می گذارد ؟

تبلیغات محیطی چه تاثیری روی مخاطبان خود می گذارد ؟

ادامه مطلب